Koppeldartstoernooi – Deelnemerslijst

Definitieve deelnemerslijst GEPA open darttoernooi op 27 januari 2019

Nr: Naam: Plaats: Betaald:
1 Robert Schonewille/Thom Koopman Meppel/Elim Ja
2 Arjo Rozendal/Johan Vos Hoogeveen/Hoogeveen Ja
3 Martijn Meinen/Wesley Kranghand Hoogeveen/Hoogeveen Ja
4 Ronald Zwets/Jeffry Brus Hoogeveen/Pesse Ja
5 Bram Doldersum/Jordy Groote Hollandscheveld/Hoogeveen Ja
6 Kai Schraa/Jesse de Haas Pesse/Hoogeveen Ja
7 Allard Benjamins/Ronald Barelds Hoogeveen/Hoogeveen Ja
8 Johnny Smand/Pieter Drost Hoogeveen/Pesse Ja
9 Charmiela Oosterhuis/Andre van der Veen Hoogeveen/Meppel Ja
10 Johnny Oosterhuis/Freddy Oosterhuis Hoogeveen/Hoogeveen Ja
11 Gerbren den Uijl /Andre Waninge Pesse/Pesse Ja
12 Youri Hup/Stefan Broekman Pesse/Pesse Ja
13 Sander van der Sleen/Martin Pero Geesbrug/Pesse Ja
14 Ymco van den Bos/TD Jager Oosterwolde/Oosterwolde Ja
15 Frank Wildeboer/Rick van der Veen Meppel/Meppel Ja
16 Dictus de Jong/Rene Timmer Oosterwolde/Oosterwolde Ja
17 Dennis van Rijswijk/Kevin Lalkens Appingedam/Appingedam Ja
18 Alfred Wever/Jerry Beugelink Pesse/Hoogeveen Ja
19 Gerhard Kruid/Koos Kerstholt Veendam/Veendam Ja
20 Johnny Hut/Claudia Akkerman Bareveld/Finsterwold Ja
21 Jan Scheijbeler/Stefan Meinen Hoogeveen/Hoogeveen Ja
22 Michel Profijt/Jan Profijt Hoogeveen/Hoogeveen Ja
23 Erik Van der Roest/Hendrik Tooren Appingedam/Appingedam Ja
24 Rick Derks/Bertin Blokzijl Hoogeveen/Hoogeveen Ja
25 Didier Lindenhols/Willian de Boer Pesse/Pesse Ja
26 Edwin Dobben/Hermien Dobben-de Groot Nieuw-Weerdinge/Nieuw-Weerdinge Ja
27 Edwin Dobben/Hermien Dobben-de Groot Nieuw-Weerdinge/Nieuw-Weerdinge Ja
28 Rick Pera/Karel van de Marel Hoogeveen/Assen Ja
29 Robbert IJdens/Geoffrey Meijering Assen/Coevorden Ja
30 Julian Staal/Kevin Waninge Eursinge/Pesse Ja
31 Edwin Boxma/Daan Kuipers Hoogeveen/Hoogeveen Ja
32 Jan Vos/René ten Caat Elim/Elim Ja
33 Henk Vos/Gijs Tichelaar Elim/Elim Ja
34 Harold Moman/Johnny Veuger Hoogeveen/Hoogeveen Ja
35 Douwe Rinkes/Jan Kats Stegeren/Hoogeveen Ja
36 Martijn Kamman/Jan Nijmeijer Hoogeveen/Hoogeveen Ja
37 Patrick Schonewille/Jarno Prijs Elim/Elim Ja
38 Danny Doldersum/Serwin de Ruiter Nieuw-Moscou/Nieuw-Moscou Ja
39 Bennie Tehupuring /Domingus Unitli Hoogeveen/Hoogeveen Ja
40 Walter Giezen/Menno Nijboer Coevorden/Hardenberg Ja
41 Jasper Arends/Matthijs van der Velpen Hoogeveen/Hoogeveen Ja
42 Wilco Kramer/Bert Pol Pesse/Fluitenberg Ja
43 Luuk Liebe/Randy Nijstad Pesse/Hoogeveen Ja
44 Mark Gritter/Jessy Schonewille Elim/Elim Ja
45 Richard Everts/Jeroen Everts Hollandscheveld/Hollandscheveld Ja
46 Sander Kerssies/René Spijker Lutten/Slagharen Ja
47 Harold Boertien/Jeffrey Schonewille Hoogeveen/Hoogeveen Ja
48 Mike Winter/Brian Winter Nieuw-Amsterdam/Nieuw-Amsterdam Ja
49 Robert Kiers/Ellen Scholte Klazienaveen/Odoorn Ja
50 Michel van Oenen/Nick Jacht Klazienaveen/Zwartemeer Ja
51 Machiel Stoffers/Kai Steernberg Emmen/Ter Apel Ja
52 Michael Giethoorn/Jesper Schonewille Hollandscheveld/Hoogeveen Ja
53 Jeroen Timmermans/Peter Ballast Hoogeveen/Hoogeveen Ja
54 Savannah Verwey/Roy van der Weg Erica/Emmen Ja
55 Marcel Jannick/Iwan Doldersum / Ja

Zonder onze sponsoren geen GEPA darttoernooien.