GEPA Open Koppeldartstoernooi – Deelnemerslijst

Deelnemerslijst GEPA Open Koppeldartstoernooi op zondag 26 januari 2020:

Zonder onze sponsoren geen GEPA darttoernooien.


Pit van Slochteren


Voortman Buitenleven Bouwbedrijf Waninge

Nr:Naam:Plaats:Betaald:
1Erik Van Der Roest/Hendrik ToorenAppingedam/AppingedamJa
2Johnny Smand/Kai SchraaHoogeveen/PesseJa
3Douwe Rinkes/Jan KatsStegeren/HoogeveenNee
4René Spijker/Sander KerssiesSlagharen/LuttenNee
5Wyan Toet/Rick PeraFluitenberg/HoogeveenNee
6Gerhard Kruid/Koos KerstholtOmmelanderwijk/OmmelanderwijkJa
7Jan Scheijbeler/Martin JonkersHoogeveen/HoogeveenNee
8Johnny Oosterhuis/Freddy HoogeveenHoogeveen/HoogeveenJa
9Charmiela Oosterhuis/André van de VeenHoogeveen/MeppelJa
10Rick Derks/Bertin BlokzijlNieuweroord/HoogeveenNee
11Ronald Barelds/Allard BenjaminsHoogeveen/HoogeveenJa
12Enrico Blokzijl/Henk HaazeHoogeveen/HoogeveenNee
13Walter Giezen/Dick van GijzenCoevorden/De KrimJa
14Glenn Kelly/Kevin LunenborgHoogeveen/HoogeveenNee
15Martijn Meinen/Wesley KranghandHoogeveen/HoogeveenNee
16Geoffrey Meijering/Robbert IJdensCoevorden/AssenNee
17Johnny hut/Claudia AkkermanBarevelt/BeertaJa
18Jasper Arends/Matthijs van der VelpenHoogeveen/HoogeveenNee
19Dennis Baas/Rik HubersHoogeveen/HoogeveenNee
20Wilco Kramer/Robin LutenPesse/RuinenNee
21Richard van der Most/Harold BoertienHoogeveen/HoogeveenJa
22Jarno Prijs/Patrick SchonewilleElim/ElimJa
23Bennie Tehupuring/Domingus UnitliHoogeveen/HoogeveenNee
24Jessy Schonewille/Mark GritterElim/ElimJa
25Edwin van Weezep/Sid van WeezepHoogeveen/HoogeveenJa
26Sander van der Sleen/Martin PeroGeesbrug/PesseNee
27Jan Vos/René ten CaatElim/ElimJa
28Ronald Zwets/Jeffry BrusHoogeveen/PesseNee
29Gerbren den Uijl/André WaningePesse/PesseJa
30Scholto ten Doornkaat/Harm SpijkermanEmmen/CoevordenNee
31Youri Hup/Joël HupPesse/PesseJa
32Herko Kuik/Roel KrikkePesse/HoogeveenJa
33Henk Vos/Gerrie VosElim/ElimJa
34Henk Benjamins/Jeroen WinteeElim/HoogeveenNee
35Edwin Boxma/Daan KuipersHoogeveen/HoogeveenNee
36Gijs Tichelaar/Joey GritterElim/HoogeveenNee
37Michel Akkerman/Wouter HooiveldWinschoten/WinschotenJa
38Danny Doldersum/Tom ter SteegeHollandscheveld/HollandscheveldNee
39Arjo Rosendal/Silven van BohemenHoogeveen/HoogeveenNee
40Johan Vos/Rutger BrekelmansHoogeveen/HoogeveenNee

Inschrijvingen en betalingen zijn bijgewerkt t/m 21-1-2020 07:30 uur.